Īpašā seminārā un meistarklasē tiks apgūtas jaunas klientu piesaistīšanas metodes

Īpašā seminārā un meistarklasē tiks apgūtas jaunas klientu piesaistīšanas metodes

Šobrīd, kad mūsdienu ekonomikā jūtama pakāpeniska atveseļošanās, uzņēmumiem ir nepieciešams domāt par aktīvāku jauno klientu piesaisti. Lai sniegtu profesionālu skatījumu uz dažādām piesaistīšanas metodēm, biznesa apmācību centrs “Biznesa semināri” 8.augustā rīko īpašu semināru un meistarklasi “Jaunu klientu piesaistīšanas metodes”.

„Šobrīd ir svarīgi apgūt jaunas metodes klientu piesaistīšanā, jo šis ir brīdis, kad notiek ekonomikas augšupeja un brīdis, kad uzņēmumiem tiek dotas jaunas iespējas attīstībā. Šo semināru, kas norisināsies jau šonedēļ, būtu svarīgi apmeklēt kaut vai vienam uzņēmuma pārstāvim, kas iegūto informāciju varētu nodot arī pārējiem kolēģiem, tādējādi veicinot straujāku izaugsmi visā uzņēmumā,” atzīst Latvijas Eksportpadomes projektu direktors Jānis Āboliņš.

Semināru programmas mērķis ir dot uzņēmumiem un to darbiniekiem visu aktuālāko un nepieciešamāko informāciju un prasmes, lai viņi būtu gatavi iniciēt un vadīt pārmaiņas, uzlabot uzņēmuma sniegumu un servisu un tādējādi veicināt kopējo kompānijas attīstību un izaugsmi nākotnē.

8.augusta seminārā un meistarklasē apmeklētājiem būt iespēja apgūt paņēmienus pozitīvā attiecību izveidē ar klientu, kā arī izzināt grūtības un veiksmes stāstus starp pārdevēju un klientu pārdošanas procesā.

Seminārus vada viens no pieredzes bagātākajiem uzņēmumu vadības konsultantiem, biznesa psihologs Jānis Roze.

Pēc semināra tā dalībniekiem iespēja saņemt individuālas konsultācijas no biznesa profesionāļiem par jautājumiem, kas saistīti ar semināra tēmu, bet ir pietiekoši individuāli, lai tos pārrunātu diskusijās. Interesējošos jautājumus piespējams iesūtīt uzreiz pēc semināra un nedēļas laikā saņemt izsmeļošas atbildes.

Seminārs norisinās 8. augustā no plkst. 10:00 – 16:00 Rīgas centrā. Lai pieteiktos semināram, interesenti aicināti pieteikties pa tālruni 20355559 vai rakstot info@biznesaseminari.lv