Roze: Uzņēmumu vadītājiem regulāri jāatsvaidzina zināšanas

Roze: Uzņēmumu vadītājiem regulāri jāatsvaidzina zināšanas

Roze: Uzņēmumu vadītājiem regulāri jāatsvaidzina zināšanas

Jebkurš uzņēmums nodarbojas ar pārdošanu, neatkarīgi vai tā būtu preču vai pakalpojumu tirdzniecība, taču, lai šis process būtu efektīvs, ir nepieciešamas attiecīgas zināšanas. Lai palielinātu pārdošanas apjomus un uzlabotu gan uzņēmumu vadītāju, gan pārdevēju iemaņas, biznesa psihologs un uzņēmumu vadības konsultants Jānis Roze 25. jūlijā organizē intensīvo semināru “ČETRI SOĻI, LAI KĻŪTU PAR IZCILU VADĪTĀJU!”.

Intensīvā semināra mērķis ir dot uzņēmumu vadītājiem plašas zināšanas, inovatīvus risinājumus un instrumentus, ar kuru palīdzību varētu ātri un tieši izvērtēt un izveidot rezultatīvi strādājošu komandu, noteikt precīzus biznesa mērķus, izveidot stratēģiju un iegūt vadošas pozīcijas uzņēmumam mērķa tirgū.

„Uzņēmuma vadītāju zināšanas un to regulāra atsvaidzināšana rezultējas ne tikai kvalitatīvākā ikdienas darba vadībā, bet arī visa uzņēmuma attīstībā kopumā. Šī brīža tirgus apstākļos ir svarīgi apgūt jaunas metodes klientu piesaistīšanā, jo šis ir brīdis, kad notiek ekonomikas augšupeja un brīdis, kad uzņēmumiem tiek dotas jaunas iespējas attīstībā. Šo semināru būtu svarīgi apmeklēt kaut vai vienam uzņēmuma pārstāvim, kas iegūto informāciju varētu nodot arī pārējiem kolēģiem, tādējādi veicinot labākus darba rezultātus visā uzņēmumā kopumā,” atzīst biznesa psihologs un uzņēmumu vadības konsultants Jānis Roze.

Semināra interesentiem tiks skaidroti paņēmieni kreatīvās līderības apzināšanai un attīstīšanai, kā kļūt par motivējošu un labu vadītāju, kā veidot attiecības ar komandu un to motivēt, lai sasniegtu labākos rezultātus. Būs iespēja arī analizēt sava uzņēmuma pašreizējo stratēģiju, salīdzināt to ar veiksmīgiem pasaules piemēriem un izprast inovatīvas biznesa stratēģijas iezīmes, kā arī izprast agresīva tirgus iekarošanas plāna pamatbūtību, orientējot to uz potenciālo klientu vajadzību izzināšanu. Paņēmieni tiks ilustrēti ar praktiskiem piemēriem, būs paskaidrojumi par labākām praksēm uzņēmumā, kā arī biežāk pieļautajām biznesa vadības kļūdām.

Seminārs norisinās 25. jūlijā no plkst. 10:00 – 16:00, Rīgas centrā, un to vadīs viens no pieredzējušākajiem uzņēmumu vadības konsultantiem, biznesa psihologs Jānis Roze.

Semināra izmaksas ir Ls 359 + PVN par vienas dienas intensīvu apmācību programmu, iekļaujot apmācību materiālus, trīs kafijas / tējas pauzes un pusdienas “Vīna studijas” restorānā. Ar “Biznesa uzrāviena” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai Ls 159 + PVN.